Global
Informacje
NIP: 575-169-00-02
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 784936353
Telefon komórkowy: 790440428
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Global jest firmą przodującą w sprzedaży i instalacji nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących technologię podczerwieni. Polskie produkty posiadają certyfikat jakości TÜV Rheinland, co oznacza, że wymienione systemy grzewcze są niezawodne, a zastosowana technologia jest bezpieczna dla ludzi i środowiska. Firma od dziesięciu lat zajmuje się sprzedażą promienników podczerwieni, paneli grzewczych i grzejników na podczerwień.

Jeśli chcesz połączyć ekologię z ekonomią, warto rozważyć ogrzewanie podczerwienią. System działa w prosty sposób: energia elektryczna jest przekształcana w energię cieplną. Ponadto, wygląd elementów składających się na system ogrzewania podczerwienią jest na tyle elegancki, że pasuje do nowoczesnych wnętrz. Kolejną cechą promienników podczerwieni jest to, że nie są one szkodliwe dla zdrowia. Ponadto, promieniowanie podczerwone jest bezpieczne dla ludzi, ponieważ jest stosowane w leczeniu niektórych chorób.

Panele na podczerwień są najbardziej popularnymi urządzeniami wykorzystującymi technologię podczerwieni. W przeciwieństwie do konwencjonalnych instalacji grzewczych mogą one ogrzewać nie tylko atmosferę, ale także ściany wewnętrzne, meble i ludzi. Dzięki temu ciepło jest odczuwalne przez dłuższy czas, a koszty energii w sezonie grzewczym nie są tak wysokie. Ponadto, panele grzewcze mają długą żywotność, więc nie ma obaw, że szybko się zepsują po zakupie.

Firma Global oferuje dwa główne rodzaje systemów elektrycznych opartych na technologii podczerwieni: panele grzewcze na podczerwień i promienniki podczerwieni. Te pierwsze są stosowane do zapewniania ciepła dla dużych konstrukcji, takich jak domy, budynki produkcyjne i sklepy. Za pomocą specjalnych pokręteł można regulować temperaturę w pomieszczeniu; drugi rodzaj — promienniki podczerwieni stosowane jest w przypadku otwartych przestrzeni lub gdy ważne jest utrzymanie pożądanej temperatury tylko w jednej części pomieszczenia.

Wyświetleń: 3953
Komentarze