GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
E-mail: kontakt@gorepair.pl
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Go Repair to centrum serwisowe dla smartfonów i laptopów. Jeśli potrzebujesz pomocy z zatopionym urządzeniem, to jest to miejsce, do którego powinieneś się udać. W Go Repair można również z powodzeniem naprawiać iPady. Gdy Twoje urządzenie zostało przez przypadek zanurzone w wodzie, pomoc tego punktu napraw jest nieoceniona. Jeśli masz problem z baterią, najczęstszym powodem serwisowania telefonu, personel Go Repair może pomóc.
Go Repair serwisuje smartfony i laptopy popularnych marek, takich jak Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo i Apple.  Pracownicy od dawna zajmują się elektroniką, więc mają duże doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak nadal zdobywają wiedzę i poszerzają zakres innowacji technologicznych. Najnowsze modele są również dobrze opanowane przez pracowników Go-Repair.
Blog firmowy Go-Repair jest pełen ciekawych tekstów. Użytkownicy znajdą tu przydatne odpowiedzi na pytania dotyczące użytkowania laptopów i typowych problemów. Pokazuje, jak czyścić codziennie gromadzące się zabrudzenia na powierzchniach smartfonów. Tekst napisany jest jasnym językiem i stanowi dobrą mieszankę faktów i ciekawych porad.
Usługa Go Repair umożliwia aktualizowanie informacji o naprawach. Wystarczy kliknąć odpowiednią zakładkę, bezpiecznie zapakować urządzenie i przekazać je kurierowi. Sprzęt jest naprawiany i testowany przez wysyłką do klienta. Daje to gwarancję, że jest w 100% sprawny.
Wyświetleń: 3853
Komentarze