Roseti Med & Beauty
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
Bukowa 6
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 780 187 913
E-mail: beauty@roseti.pl
Strona www: https://rosetimedand...


Ocena: 6

Roseti Med & Beauty to klinika urody, która znajduje się w Myślenicach, niedaleko Krakowa. Wyróżnia się najlepszym zespołem specjalistów z zakresu chirurgii, okulistyki, fizjoterapii i medycyny estetycznej. Znajduje się w spokojnej okolicy, co można uznać za dodatkowy atut.

Pacjenci tej kliniki mogą znaleźć rozwiązanie wielu problemów czysto estetycznych, ale także zdrowotnych. Problemy leczone w Roseti Med & Beauty to między innymi: blizny,  przebarwienia, wypadanie włosów, cellulit, chomiki, cienie pod oczami, małe usta, zmarszczki, nadmierna potliwość, zwiotczała skóra, opadające powieki, miejscowa otyłość, podwójny podbródek, hiperpigmentacja, wypadanie włosów, sucha skóra, lipoma, trądzik różowaty, migrena, rozstępy i nadmierne owłosienie ciała. Do każdego z tych elementów dobiera się odpowiednie leczenie. Zajmują się tym specjaliści w określonej dziedzinie. Do niektórych zabiegów wymagana jest kwalifikacja pacjenta, która jest traktowana bardzo poważnie ze względu na jego bezpieczeństwo. Dodatkowo podane są wszystkie informacje o przeciwwskazaniach i możliwych skutkach ubocznych.

Roseti Med & Beauty oferuje operacje plastyczne powiek. Przywraca młodzieńczy i zdrowy wygląd okolicy oczu, a także prawidłowy kontur i kształt powiek.  Tak więc przy odpowiedniej interwencji chirurgicznej możliwa jest korekta różnego rodzaju defektów w tej okolicy twarzy.

Klinika wykonuje zabiegi kosmetologiczne: manicure, pedicure, zabiegi z zakresu podologii, laser frakcyjny CO2, depilację laserową, zabiegi oczyszczające, karboksyterapię, Dermapen, mezoterapię bezigłową.

Roseti Med & Beauty oferuje również inne zabiegi należące do działu Regeneracji Active: INDIBA, taping w kosmetyce i medycynie estetycznej, taping przeciwbólowy, masaż anti aging twarzy, masaż antycellulitowy, aromaterapię kliniczną i świecowanie uszu.

Metody z zakresu medycyny estetycznej stosowane z klinice to: Lip Lift, nici liftingujące, peeleingi chemiczne, wypełnianie i powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy oraz objętości, leczenie migreny i nadpotliwości, resekcja zmian skórnych, osocze bogatopłytkowe CGF, zabiegi medyczne HI-TECH, botoks, lipoliza iniekcyjna, CryoPen, bichektomia, mezoterapia igłowa, Lipotransfer K-68 i Plasma Complex.


Osoby zainteresowane zabiegami proszone są o kontakt e-mailowy, telefoniczny lub osobistą wizytę w klinice.

 

Wyświetleń: 1223
Komentarze