PIX Agency
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
ul. Gromadzka 101, lok. 105 (wejście A)
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 692072288
E-mail: kontakt@pixagency.pl
Strona www: https://pixagency.pl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Około 90% właścicieli małych firm uważa, że wygląd ich strony internetowej jako ważnego narzędzia marketingowego jest bardzo istotny. Ale jak uzyskasz profesjonalne zdjęcia swojej przestrzeni, jeśli jedyny fotograf, którego znasz, nie będzie potrafił kreatywnie i umiejętnie fotografować Twojej firmy? Na szczęście The Pix Agency ma szereg niedrogich rozwiązań w zakresie fotografii biznesowej, które pomogą Ci stworzyć żywe obrazy dla Twojej witryny i mediów społecznościowych.

Pix Agency to agencja fotografii biznesowej. Specjalizuje się w unikalnej i spersonalizowanej fotografii biznesowej. Ma spore doświadczenie w tej dziedzinie i potrafi stworzyć obrazy, które wyróżniają firmy na tle konkurencji. W czasach, gdy wiele osób robi zdjęcia biznesowe za pomocą swoich smartfonów, ważne jest, aby uzupełnić swoją markę o wysokiej jakości zdjęcia.

Fotografia biznesowa jest niezbędnym elementem każdego biznesu. Branding, marketing i networking - wszystkie wymagają fotografii. Skontaktuj się z PIX Agency, aby zarezerwować sesję dla swojej firmy. Zdjęcia są wysokiej jakości, edytowane i retuszowane w zależności od potrzeb, wykonywane w oświetleniu studyjnym i dostępne z wybranym przez Ciebie tłem. Można je również wykonać w budynku firmy, aby jeszcze bardziej zwiększyć znaczenie lokalizacji. Rodzaj fotografii ma ogromne znaczenie. Przeznaczony jest do używania przez cały czas. W fotoreportażu firmowym profesjonalni fotografowie dbają o to, aby firma była jak najbardziej dynamiczna, a gospodarz jak najbardziej aktywny.

Agencja Pix oferuje spersonalizowaną fotografię dostosowaną do Twoich potrzeb i dostarcza zdjęcia w uzgodnionym terminie. Kto lepiej uwieczni pracowników Twojej firmy w naturalnych pozach i pokaże ich profesjonalizm? Zespół fotografów PIX Agency świadczy wysokiej jakości i w przystępnych cenach usługi fotograficzne i wideo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zna wszystkie tajniki profesjonalnej fotografii. Możesz skontaktować się z Agencją poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie.
Wyświetleń: 868
Komentarze